Call of Duty Modern Warfare 3, Warhammer 40,000 İçerikleri Alacak

Call of Duty: Modern Warfare 3 için 2. Sezon ortası kapsamında Warhammer 40,000 bilim kurgu oyun serisinden bazı içerikler eklenecek.

Activision, bir blog yazısında Season 2 Reloaded yol haritasının bir parçası olarak gelen içerik güncellemelerini ele aldı. Büyük güncelleme, oyuncuların Ultramarines’in “Ultramar’s Vengeance” Güç Zırhı veya Blood Angels Space Marine içinde “Baal’s Wrath” Güç Zırhı içinde oynayabileceği Juggermosh modunu sunacak.

Activision bu mod hakkında şunları söylüyor: “OHK (tek vuruşta öldürme) yakın dövüş silahına, yani et parçalayan bir Zincirli Kılıç’a sahip olmak için savaşmak üzere buradasınız! Düşen düşmanlardan zırh kaparak toparlanın ve daha da fazla hasar vermek için kafaya nişan alın.”

Season 2 Reloaded çok oyunculu harita Das Haus’un yeniden düzenlenmiş 6v6 versiyonunu da ekleyecek. Team Deathmatch tabanlı Bounty adlı başka bir oyun modu ise her takımdan en yüksek avcı puanına sahip bir oyuncuyu gösterecek. Oyuncu giymek zorunda oldukları bir bayrakla tanınabilecek ve diğer oyuncular bu özel etiketli oyuncuyu alt ederlerse ekstra puan alabilecek.

Oyuncular ayrıca oyunun Zombi modu için yeni bir hikaye görevinin yanı sıra yeni silahlar ve “lastiklerinin altında ezdiğiniz zombilerin kanıyla beslenen” bir motosiklet olan yeni bir Wonder Vehicler bekleyebilirler.

Ücretsiz olarak oynanabilen Call of Duty: Warzone oyununa da çok yakın gelecekte yeni içerikler eklenecek. Oyun, diğer şeylerin yanı sıra, haritanın ada kıyı şeridini çevreleyecek yeni bir konum olan Research Vessel Mobile POI’yi ekleyecek.

Diğer taraftan 21 Mart tarihinde iOS ve Android için Call of Duty Warzone Mobile oyununun geleceğini de hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x