İskoç yıldız James McAvoy’dan şaşırtıcı cinsellik açıklaması

Son filmi “Turn Up The Sun!” için doğaçlama bir grup seks sahnesi çeken İskoç yıldız James McAvoy, çekimler sırasında yere düşüp dizini nasıl sakatladığını aktardı.

“Restless Natives” podcast’inde Martin Compston ve Gordon Smart ile konuşan McAvoy, şubat ayında sette yaşanan tuhaf anı şu sözlerle açığa çıkardı:

“Çekimlerin sondan ikinci günü yaklaşık dokuzumuzun grup seks sahnesi çekmesiyle sona erdi. Doğaçlama bir sahneydi. Sertti, hepimiz bir sürü viski içmiştik, çıplaklık ve öpüşme vardı.”

Almudena Amor…

“Almudena Amor adında harika bir İspanyol aktris var ve onunla birlikte sahne çekiyorduk. Bu konuda komik olmamız gerekiyordu ve düzgün bir şekilde devam ettik. O benden daha uzun, 1.90 gibi. Bir noktada onu baş aşağı tutuyordum ve tuhaf bir şey yapıyorduk ve biri beni ensemden yakalayıp boynumu ısırmaya başladı.” dedi.

Bu hareket, oyuncunun dengesini kaybetmesine neden oldu ve bunun sonucunda büyük bir takla attı. Dizini sert bir şekilde yere çarpan 44 yaşındaki aktör, “Sanırım film yaparken yaralandığım tek zaman bu oldu.” dedi.

1,70 uzunluğundaki McAvoy’un boyu geçmişte de bir sorun olmuştu ve yıldız daha önce bu nedenle birçok film için reddedildiğini açıklamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x